Літо – пора фестивалити. Прогресивна молодь вже на початку червня має чіткий план, що, де і коли буде відбуватись, хто гратиме і чим себе можна потішити під час таких заходів. Одним з останніх по часу, але далеко не останнім за наповненням, є фестиваль «Захід», який цього року планується на 19-21 серпня.

Про захід

В західних країнах фестивалі – це частина життя молодих людей, і так триває вже весь післявоєнний час. В Україні традиційних фестивалів не так багато, проте одним з найкращих є, без перебільшення, Zaxidfest, який цього року проходитиме у восьмий раз. Всі локації знаходяться біля с. Родатичі, що на Львівщині.

Передфестивальний час

Оскільки більшість фестивалів відбуваються в селах, поблизу міст, то на протязі літа глядачі рідко отримують можливість відвідати, крім фестів, власне обласні центри, ознайомитись з їх гостинністю. Особливо це стосується заходів та інших подій, які проходять біля Львова – наприклад, неправильно бути на Zaxidfest’і не погуляти день перед цим по Львову, як то кажуть, бути в Римі і не бачити папу – не годиться.

Бувальці радять, що варто приїхати до Львова за день-другий перед важливою подією, познайомитись із новинками міста, попити кави, погуляти нічним Львовом, відіспатись в якісному, але не дорогому готелі і тоді зі спокійною душею їхати в Родатичі.

Гостинний Львів кличе гостей не тільки на великі події, але і у час передфестивальних турбот, а готель-хостел «Vitan» забезпечить комфорт та приємний відпочинок під час перебування у місті Лева.

Фестиваль

Сам фестиваль «Zaxid» проходитиме 3 дні – починаючи з 19 серпня, в Родатичах, що знаходиться біля Львова. Серед учасників цього заходу – найвідоміші українські гурти, до яких увійшли ВВ, О.Torvald, Onuka, Pianoboy Карна, Роллікс, Джамала, Христина Соловій,  а також світові зірки Oomph!, Brutto тощо.

Вся програма поділена на 3 частини відповідно до сцен, на які розрахований фестиваль. Так, на головній сцені виступи розпочинатимуться о 16 год. Саме ця сцена запропонує всіх хедлайнерів однієї з найвідоміших подій цього літа. Крім головної працюватиме ще Нічна, або рок сцена, а також інді сцена, де виступатимуть музиканти відповідних напрямів. Закінчуватимуться всі виступи ближче до півночі, а подекуди і далеко за 12 год. ночі.

Організатори обіцяють незабутню душевну атмосферу, мальовничу природу, єднання з довколишнім світом і море якісної музики.

Проживання

Дійство, крім сцен та інших цікавих місць, буде обладнане наметовим містечком, яке у свою чергу буде складатися з двох частин – платної і безкоштовної. Хочемо нагадати, що людям, які звикли до комфортного проживання і всіх благ цивілізації буде краще проживати в готелях Львова і щодня приїжджати на фестивальне дійство.

Бюджетний хостел у Львові «Vitan» і місто Лева насамперед запрошують на один з найбільш масштабних і феєричних заходів цього літа і бажають Вам приємного відпочинку.