Тепер, коли заслужено Львів визнали одним з найкращих міст в Європі, які варто відвідати влітку за версією компанії LonelyPlanet, очікується ще більший приплив туристів. Адже старовинне місто Лева володіє особливою атмосферою, що поєднує в собі старовинні традиції, кілька столітні фірмові рецепти львівських смаколиків з сучасними технологіями та інтенсивним ритмом життя. Для туриста, що нечасто буває у Львові обов’язковими є відвідини не тільки культових закладів цього міста, а ще й фестивалів, виставок, екскурсій та інших культурних подій, що регулярно проводяться різними організаціями. Важливою інформацією, яку необхідно знати про Львів – це його багатонаціональне населення, яке століттями мирно вживається на вузьких вуличках.

Отже, Ви запланували довгоочікувану поїздку до Львова і перед тим, як замовляти квитки та збирати валізи хотіли б знайти відповіді на важливі питання? Готель-хостел „Vitan” спробує на них відповісти.

Першим питанням, звісно ж буде запитання де зупинитись у Львові так, щоб було і комфортно і недорого, ну і звісно, щоб заклад мав позитивні відгуки від гостей. Готелів тут насправді величезна кількість, але насправді затишних закладів, які б поєднували зручність, комфортні умови проживання та демократичні ціни – не так вже й багато, серед них готель-хостел „Vitan” потурбується про якісний відпочинок своїх гостей.

Як дістатися до центру Львова – не менш важливе питання для туристів які нечасто приїжджають до цього міста. Проте, ми хочемо зазначити, що проживання на окраїнах міста не є найгіршим варіантом, адже у Львові досить сучасне і продумане транспортне сполучення, тому дістатися власним чи громадським транспортом до іншого кінця міста досить легко і швидко. Для того, щоб прокладати свій маршрут в електронному варіанті існує корисний додаток EasyWay.

Якщо Ви плануєте прилетіти у Львів літаком, найбільш зручно добиратися до міста маршрутним таксі №49, яке довезе Вас до центру міста. Якщо Вам потрібно дістатися до центру від залізничного вокзалу – ідеальним варіантом стане поїздка львівським трамваєм (маршрут №1, №6, №9, №10) або маршрутним таксі № 29. Ціни за проїзд у маршрутному таксі чи трамваї не відрізняються від середньо українських цифер, тому якщо користуватися цим транспортом – можна без проблем подорожувати не переплачуючи.

А от ціни на поїздки у таксі значно вищі, ніж в інших містах, тому треба заздалегідь знайти службу таксі, де вже під час замовлення повідомляють кінцеву загальну вартість поїздки – це значно зекономить Ваші кошти.

Погода у Львові – можливо, невідомий багатьом, але від цього не менш важливий фактор для туристів, які вперше в цьому місті. Можливо, Ви чули фразу про капризних панянок „У неї настрій змінюється як погода у Львові”? Тому, навіть якщо синоптики передають тридцятип’ятиградусну спеку – все одно візьміть з собою парасольку, вона ніколи не буде зайвою. Ті, хто часто буває в цьому місті, вже точно знають про популярний місцевий «must have» – парасолі різних видів та розмірів.

Готель-хостел „Vitan” бажає Вам приємно провести час в легендарному місті, набратися вражень та нових емоцій. І, звісно ж, не забути про подарунки для близьких і для себе. Мабуть, ще жоден турист не повертався із Львова без найсмачнішого шоколаду, сотні видів якого можна знайти у місцевих крамничках, та ароматною львівською кавою, аромат якої витає над містом.