День святого Валентина вважається дуже світлим і романтичним святом, в цей час прийнято освідчуватись в коханні, дарувати символічні листівки у вигляді сердечка, так звані “валентинки” і всіляко нагадувати про свої почуття коханій людині.

Запрошуємо Вас провести цей день з коханою людиною у найромантичнішому і найсолодшому місті України – Львові. Подаруйте своїй половинці незабутні прогулянки старовинними вуличками, ароматну каву з солодощами, казкову атмосферу вечірнього міста і романтичну ніч в двомісному номері готелю “Vitan”.

В дня святого Валентина дуже цікаве минуле, думаємо, Вам цікаво буде дізнатись звідки взялась традиція святкувати 14 лютого День Валентина.

Язичники святкували в цей день перемогу Сонця і тепла над темрявою Зими і називали його днем бога Валі, що вважався покровителем родючості.

А в стародавньому Римі в середині місяця лютого святкували фестиваль Lupercalia, метою проведення якого було знайти свою другу половинку.

А ще про походження цього свята існує красива легенда про покровителя всіх закоханих – святого Валентина, який жив у ІІІ столітті нашої ери в Римі. В той час країною правив імператор Клавдій ІІ, що відзначався загарбницьким духом і тому дуже часто вів кровопролитні війни з сусідами. Імператор забороняв своїм легіонерам одружуватися, бо вважав, що прив’язаність до сім’ї притуплює войовничість його армії. От тільки від цього солдати не стали закохуватись менше.

Тоді знайшовся священик, якого звали Валентин, що не боявся імператорського гніву і таємно вінчав всі закохані пари, що хотіли одружитись. Та недовго йому вдавалось приховувати це від імператора. Коли Клавдій дізнався про це – страшенно розгнівався і наказав ув’язнити сміливого священика, щоб потім його стратити. У в’язниці Валентин сам закохався у дочку тюремника, яка була сліпою.

І перед стратою закоханий священик відправив своїй обраниці лист з освідченням, який підписав “Твій Валентин”. Легенди говорять, що після отримання листа відбулось диво – до дівчини повернувся зір.

Згодом християнського мученика Валентина було канонізовано католицькою церквою, а наприкінці V століття папа римський Геласіус оголосив 14 лютого Днем святого Валентина, який і до сих пір святкують всі закохані.

Тому, кохайте і будьте коханими. Львів і готель-хостел “Vitan” чекають на Вас, щоб подарувати незабутні моменти, наповнені романтикою, що зміцнить Ваші почуття.