День Святого Валентина хоч і є неофіційним святом, проте вже багато років традиційно святкується молоддю всієї України. Особливо натхненно цей день святкують у Львові, адже це місто здавна носить статус інтимного та неймовірно романтичного.

Мабуть, усім відома легенда про християнського проповідника Валентина, який, будучи засудженим до страти, написав коханій листа з підписом «Твій Валентин». Саме звідси беруть свій початок листівки-валентинки, які прийнято дарувати тому, кого любиш. Місто Лева також уособлює собою одну величезну валентинку, яку щиро хочеться подарувати свої половинці. Готель-хостел «Вітан» вирішив порадити закоханим найбільш романтичні місця для відпочинку з коханою людиною.

Щоб провести вечір вишукано і з нотками аристократизму, запросіть свою половинку до знаменитого Львівського театру опери і балету – гарантуємо, що він Вам запам’ятається надовго.

Для тих, хто прагне провести цей час тільки вдвох рекомендуємо скористатись неймовірно романтичною пропозицією – побачення на даху. Організатори підготують столик з фруктами та напоями, теплі пледи, а решту зробить неймовірна атмосфера великого міста, яким Ви зможете помилуватися з висоти.

Більш бюджетним, але від того не менш захоплюючим варіантом буде прогулянка вузькими вуличками, де під ногами викладено бруківку і звідусюди пахне кавою. Чудовим завершенням прогулянки стане келих духмяного глінтвейну та солодощі за автентичними львівськими рецептами.

Традиційним в усіх розуміннях варіантом стане вечеря в одному з львівських ресторанів. На день Валентина, традиційно, практично в кожному закладі готується особлива програма для закоханих, тому варто тільки обрати найкращу і дивувати свою половинку.

Якщо Ваш романтичний вечір плавно переходить у ніч, готель-хостел «Вітан» презентує спеціальну пропозицію для закоханих. Просторі номери, ненав’язливий сервіс та приємний персонал стануть найкращим завершенням вечора. Зробіть цей день особливим з «Vitan»!