Львів – це найпривабливіше місто для туристів, напевне у всій Україні. У зв’язку з розвитком туристичної індустрії розвивається і інфраструктура, будується багато готелів, хостелів.
Якщо готелі більш менш всі на високому рівні, то, на жаль, хостели не всі відповідають потребам туристів. Тому на хостелах я хочу зупинитися більш детально. Поділюся з вами своїм досвідом. І дам кілька порад, як вибрати комфортний та доступний по ціні хостел, надіюся вам вони стануть у нагоді.
Дешевий хостел – не означає поганий. Але перед тим, як поселитися в дешевому хостелі, слід звернути увагу на відгуки людей, якщо є кілька негативних відгуків, і фото кімнат хостелу вам не підходять, тоді не варто на ньому зупинятися а переходити до інакшого.
Кращий хостел у Львові – не означає завжди дійсно кращий, адже як правило де нема жодного негативного відгука, і де висока оцінка від відвідувачів, варто задуматися, тому що відгуки можна накрутити і оцінку так само, і завжди пам’ятати приказку «не все те золото, що блистить», потрібно шукати серединку.
Хостел у центрі Львова;
– Вам потрібний хостел у центрі міста, тому що у Львові всі цікаві місця та історичні пам’ятки переважно розташовані у старій частині міста, тобто у центрі, я не думаю що вам буде комфортно добиратися кожного разу десь з окраїн міста, а тим більше повертатися.
Ось такі не хитрі поради вам точно допоможуть вибрати свій хостел і отримати ще більше задоволення від подорожі.