Запорука успіху економічного відпочинку, або як знайти, дешевий хостел, ресторан, екскурсії.

Багато людей відкладають цілий рік, щоб відпочинок на два тижні пройшов на ура. Якщо відмовляти собі протягом довгого року, прогулявши все за короткий період – не для вас, або у вас просто не вистачає на це коштів, тоді економічний відпочинок – ваш єдиний вихід. Як же не на збиток якості відпустки, провести його максимально дешево?
Відразу відзначимо, наш огляд має на увазі подорож всередині країни або туди, куди віза не потрібна. А так як наш хостел знаходиться у Львові, приклади будемо проводити на цьому місті.

1. Заощаджуємо на способах доїзду.

Маршрути, щоб дістатися до місць жаданного відпочинку, дуже різноманітні. Якщо ви подорожуєте компанією, шукайте попутників на форумах і в мережах. Якщо самі – добирайтеся місцевими електричками, з пересадками. Загалом, дотримуйтеся одного правила – економія. Безпосередньо в самому місті, добре курсує електротранспорт. Ним можна дістатися в будь-яку потрібну Вам частину міста, при цьому значно заощадити.

2. Заощаджуємо на житло.

Зняти квартиру у місцевих було завжди дешевше номера в готелі. Квартира зручніше номера в готелі, за таку ж ціну ви отримуєте варіант, що влаштовує вас у всьому. Але бувають такі випадки, що на потрібний час квартиру зняти не виходить, до того ж набагато дешевше квартир буде зняти номер в нашому хостелі, який по комфорту нічим не поступається, а за ціною на багато вигідніший.

3. Економимо на їжі.

У менеджерів нашого хостелу завжди можна дізнатися про місця бюджетного громадського харчування. Ціна на блюда там, звичайно, дуже приємна для кишені, адже основний акцент в таких точках робиться на обороті страв, а значить і про свіжості не варто турбуватися. А так як Львів це не дешеве місто, така інформація буде дуже корисною.

4. Заощаджуємо на екскурсійних заходах.

Заздалегідь до виїзду, дізнайтеся про ціни на екскурсії, які у вас є в планах відвідати. Акції які проходять на вхідні квитки та можливі знижки, на екскурсії по Львову є практично завжди, будуть дуже актуальні.

Як би ви не економили, майте на увазі, що форс-мажорні обставини ніхто не відміняв. Заначка, у вигляді невеликої суми грошей, повинна бути завжди. Записуючи всі витрати, ви будете мати досвід в організації економних подорожей і на майбутнє навчитеся проводити час з користю навіть за невеликі гроші.

Наш готель – хостел Vitan, бажає Вам приємного відпочинку, в такому прекрасному місті як Львів!