Кажуть, що по-справжньому щиро вірити в дива можуть тільки діти, але ж всі дорослі були дітьми і дехто зберіг таку чудову властивість і в дорослому віці. Чи не всі з нетерпінням чекали один з найбільш святкових днів у році – День Святого Миколая. За легендами, цей святий один раз в рік, 19 грудня, приходить в гості до слухняних діточок і приносить їм подарунки. Зазвичай саме з приходом Чудотворця дім наповнюється різдвяним настроєм та відповідною атрибутикою.

Місто Львів також підтримує традиційні святкування у день Святого Миколая і дарує як дітям, так і дорослим багато позитивних емоцій. Також вже стало доброю львівською традицією саме 19 грудня відкривати головну новорічну ялинку. Хостел у Львові«Vitan» підготував невелику підбірку для читачів з переліком місць, де можна зустріти Чудотворця.

Найважливішим місцем цьогоріч, де можна буде не тільки звертатися до святого, але і доторкнутися до нього є, звісно ж, резиденція Святого Миколая. Для дітей тут буде організовано справжню казку – написання листів до Чудотворця, конкурси та багато інших розважальних заходів і звісно  традиційні солодкі подарунки.

Для того, щоб Миколай прийшов також до бідних та малозабезпечених дітей, буде проведено благодійну акцію «Миколай про Тебе не забуде», в рамках якої Народна хорова капела студентів виконає всім відомі «Щедрик» та «Творіть добро». Крім цього відвідувачів запросять взяти участь у музичному флешмобі і запропонують чимало інших розважальних сюрпризів.

Для найменших гостей Львівський академічний театр ляльок підготував театралізоване свято Миколая. Крім лялькової вистави в діток буде можливість особисто зустрітися з Чудотворцем, колядувати та забавлятися з професійними акторами.

Іншу зустріч із Святим Миколаєм пропонує відвідати розважальний комплекс «Апекс». Програма зустрічі планується дуже різноманітна: крім стандартної особистої зустрічі з Миколаєм, ігор та забав, пропонується програма катання на роликах з Чудотворцем, фотозона та інші веселі заняття, які оцінить наймолодша аудиторія.

Інше благодійне свято під назвою «Я помагаю Миколаю» організовує бібліотека-філія №19. На дітей тут чекатимуть веселі конкурси, майстер-класи, оформлення подарунків та листів святому Миколаю. Попри те, що на даний захід вхід вільний, організатори вітають благочинність у вигляді подарунків для потребуючих дітей у вигляді іграшок, солодощів, канцелярських приладів та інших речей.

Приєднуйтесь до святкування найбільш казкового свята у році – Дня Святого Миколая у Львові. Ми точно знаємо, що дорослі не менше за дітей вірять у справжні дива, тому повірте у чудотворну силу Святого і проведіть цей день у місті Лева.