Чиста і простора кімната з вісьмома двох’ярусними ліжками забезпечить Вам комфорт і приємний відпочинок.

  • Destination:
  • Duration: 20 days
  • Price: 120 UAH

Велика і чиста двадцятимісна кімната стане чудовим економ-варіантом ночівлі для Вас та Ваших друзів. Ми забезпечимо комфортний сон та гарний настрій зранку.

Тут Вас чекають шість зручних ліжок та шафа для зберігання речей. Ми піклуємось про наших гостей, тому гарантуємо чистоту і комфортабельні умови проживання.

  • Destination:
  • Duration: 10 days
  • Price: 120 UAH

До Ваших послуг сонячна, чиста і простора кімната. Ми подбали про Ваш здоровий сон, його забезпечать сучасні двох’ярусні ліжка та приємний внутрішній дизайн кімнати.

Про «бюджетність» номеру повідомляє тільки ціна. Адже сам номер – це комфортний, чистий та сучасний номер з приємним дизайном та великою площею. Тепла домашня атмосфера сприятиме Вашому відпочинку.

Двохмісний номер – це чудовий варіант для закоханої пари. Тут Ви можете зупинитись для того, щоб відпочити і ідеально провести час. Серед переваг номеру є душ, телевізор, простора шафа та сучасні меблі.

За гарну ціну Ви маєте можливість поселитися в сучасному номері з трьома комфортними ліжками, душем, телевізором та приємною атмосферою. Ми постараємось зробити Ваше гостювання у Львові незабутнім.

Цей номер підійде для невеликої компанії друзів. В номері Вас чекають сучасні меблі, чотири зручних ліжка, душ та телевізор. Компетентний персонал в зручний для Вас час готовий вирішити питання, що виникли до чи після поселення в номер.