А Ви знаєте, що Львів вважають одним з найромантичніших міст України? Будь-хто, прогулюючись вузькими вуличками, викладеними бруківкою, милуючись ошатними будинками та надихаючись містикою вечірніх вогнів, без вагань відчує особливий романтизм цього міста.

Готель-хостел «Vitan» запрошує відчути інтимність міських пейзажів Львова. У будь-яку пору року закохані відкриють для себе романтичні місця на будь-який смак. Для того, щоб Вам було зручніше орієнтуватись, ми перелічимо найбільш популярні з них.

Отже, романтичну подорож варто розпочати з центральної частини міста – площі Ринок. Саме в цьому місці знаходиться чи не найбільше скупчення сентиментальних приємностей. Особливу ритуальну роль виконує лавка для закоханих, яку створювали аж десять майстрів. Будь-який львів’янин запевнить Вас, що не це звичайна лавка і відкриє особливий секрет – якщо Ви із своєю половинкою мрієте прожите щасливе і довге життя, тримаючись за руки, присядьте одночасно на лавку і Ваше бажання обов’язково здійсниться. Ще одним романтичним місцем є балкон закоханих, де, за легендою, польський король закохався у місцеву красуню. Кажуть, що стоячи на цьому місці, можна відчути атмосферу вічного і нестримного кохання.

Італійський дворик теж надзвичайно популярних серед шукачів романтики. Розповідають багато легенд, одна з яких твердить, що закохана пара, прислухаючись до тиші, може почути тихенький шепіт про кохання. Історія розповідає, що саме тут у XVI ст. зустрічалися закохані польський король та тендітна француженка.

Чудовим місцем для прогулянки і усамітнення в будь-яку пору року здавна вважається Стрийський парк. Попри розкішні пейзажі і затишне озерце, тут живуть білі лебеді, що, як відомо, символізують чисте і щире кохання.

Для тих, кому звичайної романтики вже замало, пропонуємо із своєю половинкою відвідати популярний заклад – кафе Мазох, що носить ім’я відомого письменника Захера фон Мазоха. Цікаво проведений час з особливою «перчинкою» гарантуємо!

А Ви б хотіли і своєю половинкою потрапити до Лондона не виїжджаючи за межі Львова? Звучить фантастично, чи не так? Але таку забаганку реально втілити в життя на вулиці Ференца Ліста, котра таїть в собі романтичну легенду про львів’янина та лондонську красуню. Закоханий хлопець відтворив мотиви Лондона на одній із львівських вулиць, щоб його коханій не було так важко розлучатися із рідним містом.

Площа біля Оперного театру вже багато років вважається традиційним місцем зустрічі як друзів, так і закоханих. Тут знаходяться багато вуличних кав’ярень, великий красивий фонтан і особлива атмосфера просто витає у повітрі.

Як Ви вже встигли пересвідчитись, місто Львів багате на романтичні місця. Ми перелічили тільки найбільш популярні з них, а насправді їхня кількість значно більша. Найважливішим фактором, який допоможе насолодитися атмосферою – це, звісно ж, щире взаємне кохання.