Вже чудовою традицією і туристичною цікавинкою стало влаштовувати нічні екскурсії з великою кількістю безкоштовних атракцій під назвою «Ніч у Львові. Таку промоційну акцію організовують двічі на рік – у липні і листопаді, для того, щоб показати відвідувачам два найцікавіші сезони у цьому місті.

Вже буквально за кілька днів 11-13 листопада всі охочі зможуть відвідати черговий фестиваль «Ніч у Львові 2016». Уїк-енд обіцяє стати гарячим, незважаючи на холодну погоду надворі. Для всіх, хто планує приїхати до міста Лева в ці дні, готель-хостел «Вітан» пропонує затишне і комфортне житло в центрі Львова.

Отже, першим безкоштовним заходом в рамках Фестивалю стане концерт «Вечір ХХ століття у Львові», який відбудеться в п’ятницю 11 листопада. Програма передбачає веселі байки та львівські легенди минулого століття, а також найвідоміші музичні композиції у виконанні місцевих вокалістів.

Крім цього, у бажаючих буде можливість прогулятися львівськими підземеллями у супроводі професійних екскурсоводів, різноманітні аудіоекскурсії, вистави та майстер-класи. Для любителів сучасної молодіжної музики організатори пропонують безкоштовне етно-шоу від «NADIR» та Green-Party від Арт-кафе «Green». І найсолодшим заходом цієї ночі стане Ніч у Майстерні шоколаду, яка передбачає дегустацію екзотичних видів солодощів, презентацію фільму та інші не менш цікаві частування. Коштуватиме таке солодке задоволення 200 грн з особи.

Наступний вечір – 12 листопада, теж обіцяє бути не менш цікавим. Крім вже традиційних відвідин найцікавіших споруд міста, у бажаючих буде можливість ознайомитись з українським мистецтвом заходах, присвячених різьбі по дереву від вітчизняних майстрів та музичним корифеям родом з України та деяких країн Європи. Крім цього, ще одним музичним відкриттям буде «Молодий львівський джаз», який запрошує прослухати найвідоміші джазові композиції у виконання справжніх професіоналів. Також цієї ночі будуть відбуватись найбільш популярні серед туристів відвідини Личаківського кладовища та Майстерні шоколаду.

На останній вечір Фестивалю заплановано найбільшу кількість заходів – величезна кількість екскурсій, перфомансів, театралізованих вистав у найнесподіваніших місцях, фаєршоу та багато іншого. Також хочемо зазначити, що всі заходи протягом цих вихідних будуть розраховуватись на публіку з кардинально різними смаками, організатори спеціально подбали про те, чим зацікавити аудиторію за віковим діапазоном, смаковими поглядами та зацікавленостями.

Хостел у Львові «Vitan» та культурна столиця України запрошують на черговий Фестиваль «Ніч у Львові 2016». Гарантуємо море позитивних емоцій, романтичну атмосферу та розкриття багатьох таємниць міста Лева.