16-18 жовтня у Львові, а саме, у палаці мистецтв відбудеться Х Національне Свято Шоколаду.

Відвідувачів свята чекають чудові враження від побаченого, багато різноманітних солодощів, майстер-класи від майстрів шоколаду, та багато цікавого.

  1. На Шоколадному ярмарку який триватиме три дні, свою продукцію будуть представляти найкращі виробники України, а також менш відомі які тільки з’явились на українському ринку. Ви зможете спробувати шоколадні напої, шоколадні вироби та придбати   шоколадні сувеніри.
  2. Вас чекатиме мандрівка шоколадною країною, у якій місто,будівлі, залізниця та дерева виготовлені з різноманітного шоколаду. В додаток до цього всього, кожна дитинка зможе взяти участь у конкурсах по виготовлені солодощів, а також отримати багато солодких сюрпризів.
  3. Цікава програма виготовлення іменного шоколадного вагончика. На святі шоколаду буде діяти  шоколадна залізниця, кожен вагончик буде наповнений родзинками, печивом а також горішками. Кожен може взяти в участь і спробувати солодощі.
  1. Майстер класи по виготовленню свічок, які за виглядом, кольором, та запахом будуть нагадувати чорний шоколад
  2. Також вам випаде можливість зіграти шоколадне весілля і навчитися створювати найрізноманітніші шоколадні фігурки.
  3. Ви зможете пройти курс шоколадного оздоровлення.
  4. Протягом трьох днів шоколадного свята, Вам випаде нагода скуштувати будь які види шоколаду, адже вчені довели що вживання шоколаду позитивно впливає на організм в цілому, зміцнює імунітет, піднімає настрій та омолоджує шкіру.