Львів – справжня знахідка для людей які не мають можливості витрачати великі кошти на відпочинок, але мріють вирватись кудись за межі свого дому, міста чи навіть країни.

Тут, у Львові, є велика кількість затишних та колоритних кафе  які  розташовані  на кожному куточку, де славетною ароматною Львівською кавою може почастуватися кожен бажаючий, який буде приємно здивований привабливими цінами.

Милуватися чудовою архітектурою старого міста можна зовсім безплатно, а якщо вам захочеться оглянути більше історичних пам’яток, та ще й з цікавими та захоплюючими  розповідями екскурсоводів, у місті для таких цілей уже давно курсує туристичний трамвайчик.

Кожна людина бажає привезти додому сувенір з місця відпочину. У Львові про це також подбали! Велика кількість сувенірних крамничок точно не дасть Вам покинути наше місто з пустими руками.

А якщо ви вирішили затриматися в цьому чудову місті довше, Вас раді будуть вітати у дешевих та комфортних хостелах!

Наш новий готель-хостел «Вітан», запропонує для Вас відпочинок у комфортних кімнатах та готельних номерах, на тихій вуличці у центрі міста. А наші низькі ціни, заощадять вам кошти на сувеніри для друзів!