Традиції міста Лева вже багато років є візитівкою нашої держави. Тут тісно переплелися культурні надбання багатьох національностей – українців, поляків, австрійців, вірмен, євреїв та інших, і впродовж століть формувався неповторний місцевий колорит.

Дуже важливо, що самі жителі міста палко бережуть свої традиції і з задоволенням про них розповідають всім охочим. Готель-хостел «Vitan» також  хоче поділитися з читачами думками про культуру та традиції нашого міста.

У Львові люблять мистецтво. Про цей факт свідчить велика кількість мистецьких осередків – театральних, музичних, художніх та літературних закладів, котрі щороку приймають мільйони відвідувачів – як самих містян, так і туристів. Незапереченим доказом культурного багатства міста є численні мистецькі заходи, які тут проводяться – виставки, концерти, театральні вистави, літературні вечори тощо.

У Львові люблять духовність. Протягом багатьох століть це місто збагачувалося духовними багатствами у вигляді численних сакральних пам’яток, що вже давно стали ще й історичними. Велетенських розмірів храми з дивовижною архітектурою, неповторним скульптурним оздобленням та старовинними фресками щороку відвідують крім українців, ще і сотні тисяч іноземних туристів.

У Львові люблять фестивалити. Місто Лева славиться чи не найбільшою кількістю щорічно проведених фестивалів в Україні. Музичні, театральні, літературні, навіть гастрономічні – їхнє різноманіття вражає, як і кількість заходів, що проводяться в рамках фестивалів. Вже стало гарною традицією запрошувати чи не на кожний фестиваль іноземних гостей, таким чином поєднуючи культуру українського міста з близьким закордонням.

У Львові люблять ходити до музеїв. Адже зовсім недарма їх тут така велика кількість на будь-яких смак. Ті, хто хоч раз відвідав львівські музеї, будуть вражені високим рівнем організованості та особливою подачею музейних матеріалів, адже до кожної дрібнички тут відносяться з ретельністю та уважністю.

У Львові люблять каву і солодощі. Про цей факт, мабуть знають всі читачі, адже популярність Львівської копальні кави та Львівської майстерні шоколаду вже давно вийшла за межі регіону. Чи не кожен турист, що приїхав сюди, вважає своїм обов’язком відвідати ці заклади, а також придбати для себе часточку Львова у вигляді оригінального шоколаду чи упаковки духмяної кави.

У Львові люблять затишок. Про це свідчать чисті вулички, викладені бруківкою, красиві, великі і що важливо – не обклеєні оголошеннями, як в інших містах, вуличні ліхтарі і велика кількість квітів, які можна побачити мабуть повсюди. Затишок також панує в численних кав’ярнях та маленьких ресторанчиках, звідки традиційно доносить духмяний аромат кави.

Місто Лева завжди охоче ділиться своїм культурним надбанням, багаторічними традиціями і гостинно запрошує всіх бажаючих в будь-яку пору року відчути місцевий колорит та насолодитися всіма перевагами найкрасивішого українського міста.