Чи знали Ви, що місто Львів щороку відвідують кілька мільйонів туристів? За даними дослідження управління туризму Львівської міської Ради, серед них близько 70-ти % українців, 5 % поляків, 4% німців, 3% представників США та Канади та інші національності. Зазвичай, всіх туристів приваблюють «розкручені» та розрекламовані місця, чим і користуються місцеві туристичні компанії – для прикладу, Майстерня шоколаду, копальня кави чи кафе Мазох. Сьогодні ми http://www.cialis20mgbestprice.com пропонуємо Вашій увазі практично невідомі широкому туристичному загалу цікаві місця Львова, які нічим не поступаються закладам з відомими назвами, які знає практично кожен. Тут спокійно, без звичного гамору можна провести вихідні.

Отже, першою зупинкою маршруту стане Площа Старий Ринок (тут не плутати з відомою Площею Ринок). Одразу скажемо, що тут немає такої грандіозності та вишуканості, але перед очима постає справжній старовинний Львів кінця XIX століття з оригінальною архітектурою та корінними мешканцями.

Наступною зупинкою стане Високий Замок. Для того, щоб порівняти це місце з майданчиком на Ратуші – просто уявіть, як замість того, щоб пітніти на вузькій клітці, долаючи всі 408 сходинок, Ви можете неспішно прогулюватись бруківкою, піднімаючись на найвищу гору міста – Замкову і заодно милуватись пейзажами. На оглядовому майданчику, крім розкішного краєвиду, можна сфотографувати кам’яних левів та оглянути залишки замкових мурів, що збереглися з ХІІІ століття.

Любителям дуже незвичного дозвілля пропонуємо альтернативу всім відомого ресторану-катівні – справжню столітню в’язницю музей «Тюрма на Лонцького», яку для відомих цілей використовували і польська поліція, і Гестапо, і НКВС. Моторошна атмосфера занурює відвідувачів у часи політв’язнів Степана Бандери чи Василя Стуса.

Майже всі туристи йдуть за яскравими враженнями до відомих арт-кафе, щоб подивитись цікаві тематичні експозиції і заодно пообідати, проте мало хто насправді знає, що зовсім поряд від Площі Ринок знаходиться найбільший художній музей в Україні – Львівська галерея мистецтв. Саме сюди ми пропонуємо завітати читачам під час чергової поїздки до Львова. В музеї зібрано найбільшу колекцію художніх творів, скульптур, графіки та багато іншого від найвідоміших митців сучасності.

Для тих, кому буде цікавим життя львівської еліти початку ХХ століття пропонуємо завітати до меморіального музею Івана Франка та будинку, в якому мешкав голова УНР Михайло Грушевський. Особисті речі цих відомих людей, розповіді про їхню діяльність і загальна атмосфера стануть цікаві для більшості українців.

І на цьому список цікавих місць Львова далеко не завершується, його  можна продовжувати безкінечно. Сподіваємось, що такий короткий огляд поведе Вас не за стандартним туристичним маршрутом, а познайомить з справжнім автентичним містом Лева, а не тільки з кишенею Мазоха чи підземеллями копальні кави.