День незалежності – це свято для всієї України і всіх українців. Кожне місто святкує його по-своєму. Проте Львів щороку дивує своїх гостей новими і цікавими заходами, 2016-й рік не стане винятком. Цього дня старовинне місто Лева потопає у зелені, гомонить теплими розмовами друзів та співає вуличними музикантами.

Готель-хостел «Vitan» і патріотичне місто Львів запрошують поринути у свято Незалежності нашої держави у львівських мотивах. Тут кожен знайде для себе дійство відповідно до власних вподобань і смаків.

Вже традиційно святкування незалежності в патріотичному дусі відбуватиметься в музеї під відкритим небом «Шевченківський гай». Розмаїття вишиванок, українська кухня і народні забави щороку тішать гостей і створюють справжню автентично українську атмосферу народних гулянь.

Головною музичною подією цьогорічного Дня незалежності у Львові, як і щороку стане музичний фестиваль «Етновир». Цей захід запрошує всіх бажаючих поринути з головою у етнічні мелодії не тільки України, але і закордоння: Сербії, Польщі, Туреччини, Італії, Румунії та багатьох інших. Сам «Етновир» розпочнеться урочистою ходою по центральній частині міста.

Саме цього року фестиваль отримає новий напрямок – «Етнофешн». В цьому форматі відбудуться модні покази у стилі етно від відомих дизайнерів, а також всіх, хто прагне спробувати свої сили в цій сфері. Нагадаємо, що цей фестиваль відбувається під егідою представництва ЮНЕСКО та за підтримки Львівської міської ради.

Ще один фест, більш сімейного формату, під назвою «Моя маленька незалежність» пройде на території парку ім. Богдана Хмельницького. Це патріотичне дійство для всієї сім’ї, де як на малюків, так і на дорослих чекатимуть козацькі забави, майстер-класи на будь-який смак, виставки-продажі автентичної продукції, а також всі бажаючі зможуть долучитися до благодійних заходів, що діятимуть в рамках фестивалю задля допомоги дітям з дитячих будинків Львівської області.

Крім масштабних заходів чи не на кожній площі чи великій вулиці будуть проводитися концерти молодих і талановитих музикантів різних напрямів і національностей.

Загалом, ціле місто перетворюється на одне велике свято, де і львів’яни, і гості зможуть відпочити на повну і набратися вражень на цілий рік.