Будь-який турист, приїжджаючи до міста Лева, потребує житла для тимчасового проживання. Звісно, чи це буде готель люксового рівня чи звичайне ліжко в хостелі – залежить від фінансових можливостей подорожуючого. Для тих туристів, котрі шукають ідеальне співвідношення ціни та якості, а також вагаються – що краще обрати: готель чи хостел, ми підготували спеціальний огляд порівняння найголовніших ознак готелю та хостелу у Львові.

Отже, хостел – це тимчасове житло європейського типу, де туристу надається окреме спальне місце без додаткових зручностей. Найперші хостели з’явилися у Європі ще на початку ХХ століття і успішно діють до цих пір. В Україні ці заклади тимчасового проживання набирали популярності спочатку у великих містах, в тому числі у Львові, де зараз їх можна рахувати десятками (за неофіційними даними – їх вже сотні).

Готель має значно ширше коло надання послуг в залежності від напряму, тематики, зірковості тощо. На даний час у Львові є чимало готелів люксового рівня, обраної тематики, спеціалізованого харчування чи обслуговування тощо.

Перший варіант тимчасового житла вважається бюджетним і підійде для людей, котрі не потребують тривалого проживання в місті. Як правило, більшу частину проживаючих становить подорожуюча молодь, хоча, за останніми тенденціями, зараз зростає відсоток перебування в таких закладах і старших людей. Молодь, зазвичай обирає хостели, користуючись можливістю викупити цілу кімнату і поселитись разом своєю компанією. При цьому, для бажаючих зупинитися в хостелі наголошуємо, що кухня, ванна та туалет є спільними з іншими проживаючими в закладі, тому при виборі тимчасового житла варто враховувати цей фактор. При порівнянні з готелем, основною перевагою хостелу є його доступність, адже проживаючі, по суті, платять тільки за оренду ліжка. Також варто зазначити, що у Львові на даний час левова частка хостелів розміщуються у звичайних квартирах спальних районів і працюють вони зазвичай, нелегально. Ми рекомендуємо утримуватись від поселення у подібних закладах, адже навіть попри нижчу ціну, у Вас не буде можливості відстоювати свої законні права при виникненні будь-яких конфліктних ситуацій чи можливих крадіжок.

Готель будь-якого типу вже передбачає значно вищий рівень сервісу, адже у всіх номерах передбачено окремі зручності. Часто, у вартість готельних номерів вищого рівня входить харчування, користування тренажерним залом, басейном тощо. У спектрі додаткових послуг можна побачити оренду конференц-залу для робочих зустрічей, послуги пральні, перукарні, салону краси тощо. Ціновий діапазон коливається в дуже великих межах залежно від політики закладу.

Готель-хостел «Vitan» поєднує в собі всі характеристики двох даних об’єктів тимчасового проживання – тут Ви знайдете і достатньо бюджетні варіанти і красиві сучасні номери з відмінним обслуговуванням. Тому, приїжджайте до Львова і переконайтеся, що отримати якісний сервіс тут можна навіть з дуже обмеженим бюджетом.