Хостел це готель економ-класу. Зазвичай, такі готелі переплановуються із житлової квартири або офісного приміщення, але є і виключення – інколи під хостели зводять окремі споруди.

Ціни у хостелах,  як правило, нижчі за готельні, за рахунок нижчого рівня  комфортності. Але якщо це вас лякає, то скажемо наперед – прийняти душ після прогулянки містом, виспатись та відновити сили Ви зможете в повному обсязі.

Саме слово hostel утворилося поєднанням двох слів: host (господар) та hotel (готель). В результаті людство отримало таке слово як «хостел», яке дослівно перекладається, як «дімготель», та доступні умови проживання в будь-якому куточку світу.

Різниця звичайного хостелу від готелю.

Насправді, відмінностей є дуже багато. По-перше, номери. В хостелі, вони розраховані на 6, 8, 12 людей тощо. По-друге, багатомісні номери хостелів не мають окремих санвузлів, і це зрозуміло. По-третє, кухня, холодильне обладнання, а також плита – є спільними, тому пам’ятайте про це – коли Ви раптом зголоднієте, то на шляху приготування сніданку чи обіду ще може бути черга. І по-четверте: ціни у хостелах суттєво поступаються цінам в готелі, власне, через вище наведені причини, які не мали б Вас зупиняти перед подорожами, до того ж спілкування з іншими людьми піде Вам тільки на користь. Раз спробувавши, Ви більше не проміняєте доступний хостел на який-небудь скучний і нецікавий готель.