Форум видавцівце книжкова виставка, що відбувається у Львові кожного року. Історія книжкового форуму розпочинається з 1994 року, коли майбутній президент форуму Олександра Коваль започатковує ідею створення такого місця, де могли б зустрічатися та обмінюватись знаннями, уміннями, поглядами, думками фахівці, що видають книги, письменники та люди які полюбляють читати.

Щороку форум вдосконалювали, зявлялось більше цікавих заходів та спеціальних проектів. Згодом форум видавців починає відвідувати щораз більше міжнародних та українських почесних гостей.

Львівський форум видавців вже став літературним фестивалем це масштабне дійство, коли у Львові можна зустріти улюблених письменників, знайти однодумців, побачити велику кількість молоді з книгами. У дні, коли проходить форум, місто по особливому переповнене. Форум це така подія, де залучені люди різної вікової категорії, де можна отримати не лише масу позитивних емоцій, а й інтелектуально збагатитись. Зазвичай є конкретна тема форуму, він триває декілька днів. Всю детальну інформацію щодо розкладу подій можна знайти на сайті форуму видавців. Кожен з цих днів насичений різними презентаціями, дискусіями, запрошені почесні й спеціальні гості. Кожен обовязково знайде для себе щось цікаве, навіть ті, хто не звик багато читати, не зможуть втриматись від покупки книги, адже не має людей, які не люблять читати, просто потрібно вдало підібрати книгу. Метою форуму є залучити якомога більше людей до читання, а саме дітей та молоді.

Львівце місто аристократизму, мистецтва, краси та творчості. Напевно, саме тому цю культурноосвітню подію проводять у Львові. Щороку форум відвідує понад 90 тис. осіб, збирає понад 1000 учасників, понад 300 авторів з 25 країн світу, понад 1000 різних заходів. Такі цифри дійсно вражають, та приємно, що з кожним роком залучається все більше людей. Наш хостел в центрі Львова з радістю відкриє свої двері і прийме гостей цього прекрасного дійства. До того ж від нас до форуму видавців всього лише кілька хвилин ходьби.

Отже, кожен з нас має можливість відвідати форум видавців, що відбуватиметься з 13 до 17 вересня, а це вже відбудеться 24й форум видавців, локація львівський Палац Мистецтв, що на Коперника 17, та ще понад 40 інших місць у Львові.