Місто Лева належить до числа тих, хто гостинно приймає всіх приїжджих, особливо маленьких діток. Сімейний відпочинок у Львові завжди повний емоцій та гарного настрою. Варто відзначити, що практично всі кафе та ресторани цього міста мають окреме дитяче меню з особливими смаколиками для найменших відвідувачів.

Готель-хостел «Vitan» підготував підбірку казкових львівських місць для відпочинку з дитиною.

Львівська майстерня шоколаду – це, мабуть, чи не найцікавіше місце для Вашої дитини, де твориться справжня казка. Цю магію створюють професійні кондитери і вона має вигляд солодких виробів різної форми та кольорів. В самому закладі витає неймовірний запах шоколаду і дитина буде просто у захваті від розмаїття солодощів та внутрішньої атмосфери.

Для рухливого відпочинку, безумовно, підійдуть відомі своїми архітектурними та ландшафтними пам’ятками парки Львова. Крім цього, дані про сотні видів рослин збагатять Вашу дитину новою інформацією, малюк зможе також подивитися на рідкісні зникаючі види дерев та кущів, прогулятися алеями та оранжереями, відвідати канатну дорогу тощо. Радимо для прогулянки у парках брати з собою велосипеди і організувати для малечі невеликий пік-нік серед дерев.

Одним з найбільш улюблених місць для проведення сімейного відпочинку у Львові вважається, звісно ж, Львівський цирк. На його сцені виступали відомі у цілому світі гастролюючі циркові колективи із своїми програмами. Крім цього, арену часто здають в оренду для проведення різноманітних заходів, таких як концерти чи дитячі свята тощо.

Для того, щоб збагатити дитину новими знаннями, радимо відвідати львівські музеї – чим більше, тим краще. До того ж, переважна більшість музеїв Львова пропонують на вихідних безкоштовні екскурсії для дітей – варто тільки промоніторити в інтернеті доступні пропозиції і відкрити для дитини доступ до нової інформації.

Для найменших гостей Львова місто підготувало спеціальну пропозицію у вигляді можливості зануритись у справжню казку. Львівський театр ляльок вже з 1946 року постійно дивує глядачів новими і старими казками, тому тут буде цікаво навіть дорослим. Тут можна побачити популярні вистави українських та зарубіжних авторів.