Місто Лева прекрасне в будь-яку пору року, але особливих барв воно набуває саме восени. Особливого шарму викладеним бруківкою вуличкам надають кольорове опале листя та пожовтілі дерева. І саме восени тут найкраще смакує відома львівська кава, котра, за словами туристів, зігріває не тільки руки, але і душу. Особливо прекрасними є львівські парки – адже саме в середині осені тут панують гармонія та різнобарв’я.

Але не тільки кавою та жовтим листям славиться осінь у Львові. Саме в цей час проводяться чимало традиційних виставок, фестивалів, святкувань та інших заходів. Календар подій у Львові на жовтень порадує туристів цікавинками на будь-який смак. Готель-хостел «Vitan» вирішив зробити свою власну підбірку найцікавіших подій для туристів та гостей міста Лева.

Вже традиційно п’ятий раз поспіль збере свою аудиторію фестиваль польського кіно «Під Високим Замком». Відбуватиметься ця подія з 7 по 16 жовтня. Глядачів познайомлять з визнаними шедеврами сучасного польського кінематографа і продемонструють близько 20-ти картин від відомих режисерів. З словами організаторів, самі фільми транслюватимуться польською мовою, щоб глядач відчував справжні емоції, але обов’язково будуть супроводжуватись українськими субтитрами для тих, хто не знайомий з мовою оригіналу.

Наступна важлива подія – вечір «Віденської класики» у виконанні симфонічного оркестру «K&K Philharmoniker»  відбудеться 12-го жовтня у приміщенні Львівської обласної філармонії. Справжні шедеври класичної музики авторства таких геніїв як Людвіґ ван Бетховен, Вольфганг Амадей Моцарт та інших виконають найкращі диригенти як українського так і європейського світу музики.

Найсолодша подія Львова ХІ Національне Свято Шоколаду відбудеться цього року з 14 по 16 жовтня в Палаці мистецтв. Цілих три дні гостей заходу частуватимуть шоколадними виробами від найвідоміших вітчизняних виробників. Організатори обіцяють багато сюрпризів, в тому числі і гігантські скульптури, виготовлені з натурального шоколаду та різноманітні сувеніри, котрі всі бажаючі зможуть придбати у відповідній зоні.

Для тих, хто цікавиться побудовою, станом та перспективами українського  туризму, пропонуємо завітати на Львівський туристичний форум, який цьогоріч відбудеться наприкінці жовтня. На цьому заході найбільш успішні «акули» цієї сфери поділяться своїми секретами у побудові маркетингових стратегій, інструментів тощо.

Для всіх поціновувачів всього смачненького рекомендуємо обов’язково відвідати найбільший гастрономічний захід цієї осені – Свято сиру і вина у Львові. Вже традиційно тут відбудеться великий ярмарок, де найкращі сировари та винороби презентуватимуть свою продукцію, а всі бажаючі зможуть продегустувати запропоновані зразки.

Обіцяємо, що кожен, хто завітає до Львова найближчим часом, знайде найкращі заходи відповідно до своїх вподобань. Місто Лева вміє дивувати – приїжджайте та переконайтеся особисто!