Після різдвяних свят зазвичай ціни в магазинах знижуються, продавці одягу, взуття, прикрас та інших речей поспішають організувати розпродажі, щоб реалізувати залишки останніх колекцій і підготувати прилавки до нового весняного сезону. Тому для людей, що полюбляють шопінг – це гаряча пора.

В цей час майже всі магазини Львова рясніють написами «SALE» та «-20%, -30%, -40%». Від вигляду таких написів як у затятих шопоголіків, так і в звичайних людей підвищується рівень адреналіну і виникає неймовірне бажання щось купити. Дослідники порівнюють цей стан з дією алкогольного чи наркотичного сп’яніння, адже поряд з підвищенням адреналіну виникає гостре задоволення, яке часто змінюється відчуттям вини.

Щоб Ви отримували від шопінгу у Львові тільки задоволення, ми радимо для початку виділити бюджет та скласти приблизний список необхідних Вам речей. Звісно, не варто забувати про певну суму на приємні дрібнички, без яких із міста Лева не повертаються – сувеніри, львівська кава та смачні вироби від Львівської майстерні шоколаду.

А щоб при покупці інших речей Ви випадково не придбали щось непотрібне, ми радимо навіть при найбільших розпродажах не дивитись на цінник і не звертати увагу на знижку – найкраще оцінити саму річ, щоб краще зрозуміти підходить вона Вам чи ні.

Так само допоможе вберегтись від необдуманого кроку відкладення покупки «на завтра» – психологи кажуть, що таким чином зникає так званий «емоційний зв’язок» з обраним товаром, що в свою чергу покаже його справжню необхідність. Відчуваючи велике бажання щось придбати на розпродажах, людина певному розумінні конкурує з іншими покупцями, щоб отримати певну річ – в наших головах це закладено на підсвідомому рівні, саме тому так важко контролюється – цей науковий факт часто використовують маркетологи, коли підштовхують Вас до необдуманої покупки.

В будь-якому разі, шопінг у Львові подарує величезне задоволення навіть людям, що не захоплюються покупками. Готель-хостел «Vitan», у свою чергу, забезпечить Ваше комфортне перебування у місті, зарядить гарним настроєм та подарує здоровий сон після насиченого дня.