Цього разу Місто Лева збирає відомих сироварів та виноробів на VI Святі сиру і вина у Львові.

Програма обіцяє бути дуже цікавою, любителі сиру і вина матимуть нагоду власноруч давити вино за стародавньою традицією, відвідати презентації відомих знавців своєї справи у сфері сироваріння та виноробства, скуштувати справжнього львівського сирника від професійних рестораторів.

На великому святковому ярмарку, що на Площі Ринок, у відвідувачів буде нагода скуштувати і придбати різні види сиру, як вітчизняного, так і імпортного виробництва, понад 40 видів якісного вина та інших смаколиків. Все це буде проводитись під супровід народних музикантів.  Також гості свята отримають можливість відвідати майстер-класи з численних видів народного ремесла та майстер-класи з кулінарного мистецтва, які проведуть гуру української кулінарії – Даша Малахова та відомий гурман, за сумісництвом музикант – Тарас Чубай.

Львів –ще і дуже гостинне місто. Готель-хостел Vitan запрошує відвідувачів Свята сиру і вина зупинитись на час святкувань, щоб повніше насолодитись атмосферою автентичного львівського життя, краще пізнати народну культуру, ближче ознайомитись з історією великого міста.

.