Зараз наша держава переживає не найкращі часи, і більшості українцям стає дедалі важче знаходити фінанси для проведення комфортабельного дозвілля. Тому дедалі актуальнішим постає питання економії під час подорожей. Львів – це велике сучасне місто з мільйонами туристів щороку та розвиненою інфраструктурою, і за всіма законами логіки – проживання тут мало б бути дорожчим, ніж у інших містах. Проте і тут знаходяться умільці, яким вдається проживати в місті Лева, відвідати всі відомі пам’ятки і смачно харчуватися за символічну суму. Ми вирішили поділитися з Вами найрезультативнішими ноу-хау, які мінімізують витрати і дозволять Вам відвідати Львів майже без шкоди для бюджету. Особливістю цих методів є те, що їх вже давно і досить успішно використовують самі мешканці Львова.

  1. Житло – це зазвичай, найбільш затратний пункт в бюджеті туриста, адже якісне проживання потребує відповідних фінансових витрат. Найбільш вигідним варіантом для обмеженого бюджету є хостел. Проте, Вам варто знати, що не всі хостели у Львові надають комфортабельні умови проживання. Для початку необхідно переглянути в інтернеті всю доступну інформацію про заклад та прочитати відгуки гостей. Ми з піднятою головою заявляємо, що ми дешевий хостел у Львові, який має відмінний сервіс та прекрасні номера.
  2. Харчування – не менш важливий аспект, що витягує з туриста значні кошти. Досвід показує, що найкращим варіантом буде купляти продукти один раз у кілька днів саме у великих гіпермаркетах, для прикладу, в АШАНі. Ні-ні, ніхто зараз не відмовляє Вас від маленьких насолод у вигляді посиденьок у затишних львівських пабах, кафе та кав’ярнях – це вже як звична справа. Проте, якщо Ви хоча б один раз на день будете готувати їжу самі – до кінця подорожі економія буде дуже значною.
  3. Громадський транспорт з легкістю замінить послуги таксі чи власний автомобіль. Тут, звісно прийдеться поступитися умовами комфорту, проте можна непогано зекономити на бензині чи оплатою таксисту. Важливо обрати правильний час поїздки, коли немає часу пік і в салоні автобуса чи трамваю ще більш-менш вільно. Вмощуйтеся біля вікна і насолоджуйтеся неповторною архітектурою, яку вважають однією з візитних карток міста.
  4. У місті Лева чи не щодня проводяться безкоштовні заходи культурного та розважального характеру і не рідше зустрічаються торгові акційні пропозиції від різноманітних брендів. Треба тільки вчасно дізнатися де і в якому місці заплановано захід, і тоді Ви не просто зможете абсолютно безкоштовно побувати на виставці, презентації чи концерті, а ще й вдало пошопитись 😉

Ми сподіваємось, що наші поради вбережуть Ваш гаманець від зайвих витрат і налаштують Вас на нові поїздки до цього гостинного міста. Ще хочемо додати, що місто Львів та дешевий хостел у Львові «Vitan» в тандемі радо зустрінуть кожного гостя і подарують тільки найпозитивніші емоції від поїздки.