Багата історія Львова завжди заманювала до себе туристів оригінальними «ізюминками». Зараз серед візитівок цього міста не тільки чудова архітектура і специфічна атмосфера, але і концептуальні тематичні заклади харчування.

Ресторани у Львові приваблюють відвідувачів не лише смачними стравами, але цілими тематичними стратегіями, де навіть кожна дрібничка має важливе значення.

Чи не найвідомішим таким рестораном є «Криївка». Мабуть, кожен знає про цю напівпідпільну кнайпу з партизанськими мотивами. В цьому закладі все свідчить про патріотизм та уособлює повстанський рух, відповідно оформлений інтер’єр та меню. Заклад приймає гостей цілодобово.

«Львівська майстерня шоколаду» – це найсолодший заклад міста Лева. На першому поверсі можна власними очима побачити як майстри «чаклують» над створенням нових шоколадних шедеврів. На другому, третьому і четвертому поверхах Ви зможете оцінити професіоналізм цих майстрів і придбати шоколад у різноманітному вигляді – від шоколадної туфельки до втілення сцен з Камасутри та політичних діячів з оригінальними, часто нецензурними написами. Звідси ще ніхто не вийшов без сувеніра, тому і Ви обов’язково щось підберете на пам’ять про це чудове місто.

«Тут смажать найкращу каву у Львові» повідомляє при вході відвідувачам «Львівська копальня кави». Ця кав’ярня вважається однією з найкращих у Львові. Особлива атмосфера зустрічає одразу за вхідними дверима – всім гостям видають спеціальні каски. Це єдиний у світі заклад, котрий розміщується над шахтою, в якій видобувають справжні кавові зерна – всі бажаючі можуть спуститися і власними очима побачити цей процес.

Найбільш екстравагантним закладом є, звісно ж, кафе «Мазох» у Львові. При вході відвідувачів зустрічає скульптура фон Захера-Мазоха. «Ізюминкою» статуї є кишені штанів – для найбільш цікавих туристів пропонуємо спробувати. Всередині – атмосфера відповідна – «з перчинкою», інтер’єр наповнений пікантними атрибутами, офіціанти щедро частують ударами батога, назви страв у меню теж відповідають тематиці.

Для туристів з міцними нервами Львів пропонує відвідати ресторан «М’яса і справедливості». Атмосфера тут зловіща, поміж столиками, де обідають гості ходить справжній кат і гострить свою сокиру, а зали наповнені різними знаряддями катувань – гільйотина, іспанський черевичок, нюрнберзька діва та інші страшні речі. Загалом тут панує чорний, але веселий гумор, і Ви ніколи не забудете обід чи вечерю в такому ресторані.

Звісно, це ще не всі цікаві заклади Львова, але ми спробували ознайомити Вас з найбільш оригінальними.

Якщо Ви плануєте відвідати Львів, то звісно ж, захочете побувати у всіх цих оригінальних концептуальних ресторанах і кафе. Готель-хостел «Vitan» забезпечить приємний і комфортний відпочинок на час Вашого перебування у місті Лева. Познайомтеся з найбільш цікавими візитівками Львова і Ви обов’язково захочете повернутись сюди знову.