Мабуть, всім добре відомо, що свято шопінгу – Чорна п’ятниця набуває все більшої популярності, тому сьогодні ми хочемо розповісти про українські реалії цього дня. Традиція влаштовувати розпродажі прийшла до нас із Сполучених Штатів, де з 1966 року в цей день розпочинались різдвяні знижки. Поступово традиція поширювалась і на інші країни і нещодавно прийшла до Європи, де також отримала колосальний успіх. Перед магазинами, що пропонують найвищі знижки завжди збирається величезна кількість людей ще задовго до відкриття – саме тому п’ятницю і називають «чорною».

Чимало українських магазинів теж підтримують цю традицію, щоб привабити потенційних покупців, але в порівнянні з американськими чи європейськими знижками – до 90%, вітчизняні є просто смішними – 20/50%. При цьому, навіть якщо магазин проводить активну рекламну кампанію, запевняючи, що ціни знизяться на 80-90%, часто це не відповідає дійсності. Тому ми рекомендуємо задовго перед розпродажем скласти списки товарів, які Ви плануєте придбати і якийсь час моніторити ціни на ці товари – таким чином зможете дізнатись справжню знижку і обрати найбільш вигідну пропозицію.

Цьогорічна чорна п’ятниця у Львові розпочнеться 27 листопада і триватиме від одного до кількох днів – на розсуд магазинів-учасників. Львів’яни та гості міста зможуть придбати за нижчими цінами побутову техніку, одяг, взуття, ґаджети, різні аксесуари як у великих торгових центрах, так і в звичайних мережевих магазинах.

Багато людей справедливо сумніваються в тому чи можуть магазини віддавати абсолютно нові товари за ціною, що нижча ринкової вартості. Тому ми рекомендуємо перш за все відвідати великі магазини, які вже багато років на ринку і цінують свою репутацію – саме в таких торгових закладах знижки вірогідніше будуть більш «справжніми», ніж у маленьких або маловідомих магазинах.

Крім цього, для тих, хто женеться за справжніми європейськими знижками, ми пропонуємо відвідати чорну п’ятницю у Польщі. Дорога від Львова забере зовсім мало часу, а натомість переваг Ви зможете отримати дуже багато. Найбільш вигідні пропозиції від європейських магазинів, де ціни в цей день практично наздоганяють американські – до 90% – думаємо, від такого важко відмовитися.

Готель-хостел «Vitan» обіцяє забезпечити Ваш комфорт на час Чорної п’ятниці у Львові. Ви без проблем зможете придбати бажані товари за вигідними цінами – у самому місті Лева чи за бажанням відвідати шопінг-тур до Польщі і після цього відпочивати, набиратися сил у комфортабельних номерах з усіма зручностями. Приїжджайте До Львова і станьте учасниками акційних днів від найпопулярнішого у світі свята шопінгу!