Львівське пиво завжди славилось своєю якістю і неповторними рецептами, які передавались протягом багатьох століть з покоління в покоління. Згідно історичних довідок, пивоварінням тут займаються ще з середини XV століття. Саме тоді польський король дозволив офіційно варити цей хмільний напій. Пізніше саме львівське пиво визнали одним з найкращих в Австро-Угорській імперії. Радянський Союз теж не став на заваді розвитку цієї галузі. І зараз, в незалежній Україні львівське пиво особливо цінується як справжніми гурманами, так і звичайними туристами.

Щороку у Львові проводиться традиційний фестиваль, повністю присвячений цьому хмільному напою. Але, якщо у Вас немає бажання чекати до наступного фестивалю, пропонуємо відвідати кілька культових закладів, де Вас пригостять справжнім, хмільним львівським пивом. Готель-хостел «Вітан» підготував невелику підбірку львівських пабів, де варять найсмачніше пиво.

Розпочнемо подорож з відомого пивного ресторанчика під назвою «Хмільний дім Роберта Домса». Названий в честь відомого пивовара, який свого часу мешкав у Львові і варив неймовірно смачне пиво, цей заклад поєднує в собі сучасність та середньовіччя. Крім стандартного пивного меню тут також пропонують унікальні сорти пива, які варять спеціально для цього закладу. Крім звичних залів із столиками, в цьому ресторані є сцена, де часто проводяться концерти та інші заходи розважального характеру.

Музей пивоваріння, що знаходиться на території пивоварні, стане справжньою знахідкою для тих, хто не тільки любить дегустувати, а ще й хоче власними очима побачити всі етапи виготовлення хмільного напою від середньовіччя до сучасності. Саме тут зібрано чи не найбільшу колекцію знарядь та інструментів броварників, екскурсоводи детально розкажуть для чого призначався той чи інший предмет, а великий асортимент дегустаційної зали здивує навіть досвідчених гурманів.

Для тих, хто хоче особисто побачити як готується справжнє живе пиво, пропонуємо відвідати ресторан-пивоварню «Кумпель». Цей заклад відомий своїми унікальними сортами живого пива, яке спеціально не фільтрують, щоб відвідувачі могли сповна насолодитися всіма смаковими відтінками натурального напою.

А якщо Ви шукаєте ще й тематичну сувенірну продукцію, тоді Вам обов’язково треба відвідати театр пива «Правда». Концепція закладу також полягає у процесі пивоваріння, який вільно можуть спостерігати гості пабу, але крім цього велику частину прощі займає магазинчик з різноманітними сувенірами пивної тематики – пиво у пляшках, келихи, листівки тощо.

Паб «Білий лев» пропонує ознайомитись не тільки з сортами львівського пива – тут також представлено понад 30 видів найвідомішого пива з європейських країн. Згідно політики закладу, будь-які види хмільного напою варто вживати тільки з українською кухнею, тому тут розробили спеціальне «пивне» меню з страв вітчизняної кухні.

Вже протягом століть львів’яни не перестають пишатись своїм свіжозвареним пивом, пригощаючи ним мільйони туристів щороку. Будь-хто з бажаючих може відвідати ці заклади і особисто переконатись чому львівське пиво називають одним з символів міста.

І пам’ятайте, що наш Хостел в центрі Львова, а це значить що до найкращих пабів, ресторанів, музеїв, від нас всього кілька хвилин ходьби.