Якщо людина чує слово «Львів», то в її голові відразу зринають старі вулиці, прекрасна архітектура, кава, кав’ярні; такою є легенда Львова і цим він притягує до себе туристів.

З іншого боку є ще й Львів інший, який буде не менш цікавим для туристів – це Львів, де можна активно провести час за грою в боулінг, більярд, пейнтбол, покататись на ковзанах, на конях, полазити по скелях. Отже, чим себе можна зайняти активному відпочивальнику у Львові – про це нижче.

Останнім часом неабиякої популярності набирають розваги в стилі квест-кімнат. Львів слідкує за світовими трендами і  вже зараз в місті працюють такі розважальні квест-кімнати, як “Зрада лорда”, “Вторгнення. Остання надія”, “Психіатричне відділення”, “Вкрасти за 60 хвилин” та інші. Головне завдання в цих іграх – розгадати загадки та вибратись з кімнати за 60 хвилин. Гра розрахована для 2-4 осіб, так що можна компанією сміливо вирушати в інтелектуальну подорож квест-кімнатами Львова.

Боулінг – гра, яка стала популярною на заході і останнім часом отримує все більше прихильників на теренах нашої держави. Львів, звичайно ж, не відстає і тому пропонує кілька майданчиків для цієї захопливої гри, де, як і має бути, залишиться, тобто переможе, тільки один гравець. Свої послуги в цій грі вже надають кілька розважальних центрів, як то «СІТІ БОУЛІНГ”, БОУЛІНГ-КЛУБ «ОСТРАВА», КЛУБ «МІ-100», Клуб боулінгу та більярду “ДЕСЯТКА”. В останньому закладі, крім боулінгу, можна зіграти партію-другу в більярд – так, для різноманітності.
Для справжніх чоловіків, які прагнуть адреналіну, в Львові є кілька місць для «бойового» відпочинку – це і лазертег, і страйкбол, стендова стрільба, традиційний пейнтбол. В Львові є кілька десятків клубів, де всі охочі можуть потішити себе цим видом розваги – потрібно тільки забронювати місце для відповідної кількості гравців з вашої компанії – і вперед, вогонь!

Великої популярності набуває останніми роками і кінний спорт та верхова їзда, які в уяві багатьох є зразком аристократичного проведення часу. Крім цього, згідно запевнень науковців та медиків, коні лікують багато недуг, так що це буде поєднання корисного та приємного проведення часу.
Найпопулярнішими серед львів’ян та гостей міста кінними закладами продовжують залишатись кінний клуб «Бухта вікінгів», «Кайзервальд», «Срібна підкова», «Вікторія» та інші.
Вказані кінні клуби порадують прихильників великих тварин не тільки великим вибором, а й вправними інструкторами, які працюють і з тими, хто вже неодноразово прогулювався верхи, і з тими, хто прийшов вперше.

Літо – час моря і відпочинку. Відпочити хочуть всі, а от вибратись на Чорне, Азовське чи більш екзотичне море мають можливість не всі. В пригоді стають водні процедури, для яких не треба виїздити за межі Львова – таких в місті багато. Басейни, аквапарки – все для істинних любителів води та екстріму.
Аквапарк «Пляж», басейн в спорткомплексі СКА, басейн «Медик» центру водного відпочинку «Дельфін» –  все це місця у Львові, які допоможуть Вам забути, що Ви далеко від моря. Чиста і тепла вода, височезні труби для екстремального спуску – все на будь-який смак.

Звичайно, вказаний вище список – далеко не все, що пропонує Львів для активного відпочинку. Бажаючі можуть знайти і інші, нетрадиційні способи приємного проведення часу. Готель-хостел „Vitan” запрошує Вас знайти свій активний вид відпочинку у місті Лева, щоб отримати свою дозу адреналіну та незабутні емоції.