Коли ціни у готелях доволі високі, на допомогу приходить хостел. Хостел це саме для таких людей які цінять бюджетний відпочинок, тим більше що по комфорту та безпеці хостели не поступаються готелям. Ми дамо вам 9 порад які поможуть вам отримати велике задоволення проживаючи у хостелі.

  1. Позбавтися переконань

Уявіть собі, що середній хостел у Львові – це не гуртожиток з поганим запахом із туалету, і з тарганами на кухні, а чисте, комфортне та безпечне місце. Тому, якщо ви мали такі переконання, поскоріше позбудьтеся їх.

  1. Володіти хоча б базовим знанням англійської мови.

Хостел – термін міжнародний. Коли ви вирішили мешкати у хостелі, вивчіть хоча б декілька висловів на англійському. Вам пригодиться це при резервації номера в самому хостелі,  до того ж сайти хостелів де бюджетні ціни преважно на англійській мові.

  1. Бронюйте номер наперед

В комфортабельних та хороших хостелах,  місця бронюють наперед, тому, щоб у вас було хороше місце бронюйте свій номер хоча б за місяць перед заселенням

  1. Враховувати розташування

Вибирайте хостел у центрі Львова. Вам буде неймовірно зручно, адже всі історичні пам’ятки розташовані саме  центральній частині міста. до того ж ви напевно не хочете тратити свій час і гроші на дорогу.

  1. Хостел з Wi-Fi

Багато з нас, вже дуже привикли до цього блага цивілізації і не можуть з ним розлучитися ні на хвилину. Навіть якщо ви вирішили відпочити від інтернету, це не означає що ви не маєте провіряти емейл або повідомити батькам що з вами все добре. Тому дізнайтеся наперед чи є у хостелі в який ви плануєте заселитися   Wi-FI.

  1. Бути уважним

Збираючись жити в Хостелі ви повинні розуміти, що ви не самі, а біля вас будуть люди з інших країн. Всі ці люди різні по вихованнях та темпераментах, тому свої речі бажано зберігати в сейфі.

  1. Бути адекватним в різних ситуаціях.

Це життя, тому від різних нестандартних ситуацій, ви не застраховані. Не виключення і проживання в хостелі. Якщо вас щось роздратувало, або щось вам не підійшло, не виясняйте стосунків, а підійдіть до адміністратора та все спокійно йому поясніть. І при можливості адміністрація вам завжди піде на зустріч.

  1. Комунікабельність ніхто не відміняв.

Звичайно, що ви не зупиняєтеся в хостелі для того щоб поспілкуватися, але майже у всіх є потреба в ньому. Хостел це якраз саме те місце, де ви можете цю потребу задовільнити. До того ж ви можете завести нові знайомства та поспілкуватися з цікавими людьми.

  1. Проникнутись атмосферою відпочинку.

І на кінець просто відпочивайте і діставайте задоволення від що ви не просто ділити нічліг з людьми, які приїхали з інших країн, а від того що ви відкриваєте для себе щось нове.